Ota yhteyttä omaan lähimpään leipomoosi

Pirjon Pakarin lähileipomotoimintaa johdetaan Seinäjoelta käsin. Leipomoita ja kahvilakonditorioita löytyy monista kaupungeista, kuten Nurmijärveltä, Ylivieskasta, Seinäjoelta, Ylöjärveltä ja Raisiosta. Omasta lähileipomostasi löydät paikalliset tuoreet herkut, ja voit myös tilata lähimmästä leipomostasi haluamasi tuotteet etukäteen.

 

Yrityksemme tarina alkoi jo vuonna 1985 ja siitä lähtien olemme leiponeet tuoretta leipää kotimaisista raaka-ainesta suurella sydämellä. Anna lähileipurisi tarjota sinullekin arjen elämyksiä! Voit tilata tuotteita suoraan kotiisi tai tulla herkuttelemaan paikan päälle kahviloihimme. Tilaa tuotteet omalta lähileipomoltasi ja katso yhteystiedot sen leipomon kohdalta, josta haluat tilauksen myös noutaa. Tilaukset voit tehdä puhelimitse tai sähköpostilla. Tiloissamme voit järjestää myös erilaisia tapahtumia tarjoiluineen, esimerkiksi yrityksesi tarpeisiin. Ota yhteyttä ja kerromme mielellämme lisää.

Yhteystiedot

Pirjon Pakari Seinäjoki Oy

040 773 8333

seinajoki@pirjonpakari.fi

Leipurinkatu 1

   60100 Seinäjoki

Ota yhteyttä

*Pakolliset kentät

Minulle saa jatkossa lähettää tarjouksia ja informaatiota.

Sähköpostitse
Tekstiviestitse

Kauhajoen gluteeniton leipomo

Kainaston keskustie 7

61820 Kauhajoki

tilaukset.kauhajoki@pirjonpakari.fi

Nina Teemu / 040 771 8947

nina.teemu@pirjonpakari.fi

Nurmijärven leipomokahvila

Kauppanummenkuja 3
01900 Nurmijärvi

tilaukset.nurmijarvi@pirjonpakari.fi

Toimisto:

Puh. 050 322 0235


Lauri Heiniö:

Puh. 040 568 1570

 

Kahvila-myymälän vastaava:
Hannele Käkönen


Myymälä:

Puh. 040 74 000 89
nurmijarvi@pirjonpakari.fi

 

Yrittäjä:
Hannu Malmivaara
Puh. 040 063 8971

Seinäjoen leipomokahvila

Leipurinkatu 1
60320 Seinäjoki

tilaukset.seinajoki@pirjonpakari.fi

seinajoki@pirjonpakari.fi

 

Toimisto:

Puh. 040 773 8333

 

Lounaskahvila:
Puh. 050 325 3015

 

Yrittäjä:
Hannu Malmivaara
Puh. 040 063 8971

Satakunnan leipomo

Porhontie 4

38950 Honkajoki

tilaukset.honkajoki@pirjonpakari.fi

Toimisto:

046 922 6272

Yrittäjä:

Hannu Malmivaara

Puh. 040 063 8971

Ylivieskan leipomokahvila

Korjaamontie 12
84100 Ylivieska

tilaukset.ylivieska@pirjonpakari.fi

ylivieska@pirjonpakari.fi

 

Toimisto:

Puh. 08 420 730

 

Kahvilamyymälä:
Puh. 044 068 0711

Lauantaisin suosittelemme soittamaan kahvilamme numeroon.

 

Yrittäjä:
Hannu Malmivaara
Puh. 040 063 8971

Ylöjärven leipomokahvila

Pallotie 2 A
33470 Ylöjärvi

tilaukset.ylojarvi@pirjonpakari.fi

 

Timo Nissinen:

Puh. 040 072 1394

timo.nissinen@pirjonpakari.fi

 

Kahvilamyymälän vastaava:
Jaana Laikko

Puh. 044 055 2500
jaana.laikko@pirjonpakari.fi

 

Yrittäjä:
Hannu Malmivaara
Puh. 040 063 8971

Raision leipomokahvila

Pernontie 2
21260 Raisio

tilaukset.raisio@pirjonpakari.fi

raisio@pirjonpakari.fi

Puh. 045 319 3650

 

Yrittäjä:
Hannu Malmivaara
Puh. 040 063 8971

 

Nurmi & Sulonen
nurmisulonen@pirjonpakari.fi

Aukioloajat:

Ma–Pe: 6.30–17.00
La: 9.00–14.00

Turun kahvilat

Kauppahalli:
Erikoiskahvit ja runsas valikoima paikan päällä paistettuja leipomotuotteita.

 

Kauppahalli, tontti 62-64

Puh. 02 434 0302

 

Aukioloajat:

Ma–Pe: 9.00–18.00
La: 9.00–16.00

Yliopistonkatu:
Huikea täysin uudistettu erikoiskahvimaailma – tervetuloa tutustumaan!

 

Yliopistonkatu 14

Puh. 044 491 5417

 

Aukioloajat:
Ma–Pe: 7.00–18.00

La: 9.00–16.00